Vejin Jel, kullananlar, şikayet, buyutucu, yorum, fiyatı, nedir, ekşi

4.4/5 - (84 votes)

Vejin Jel, kullananlar, şikayet, buyutucu, yorum, fiyatı, nedir, ekşi2018 yılında geliştirilen bu jel sayesinde cinsel hayatınız renklenecek. Anında sonuç veren bu benzersiz ürün bir yandan kan dolaşımını arttırdığı için uzun süreli ereksiyon sağlarken bir yandan da cinsel gücü arttırır. Üstelik ürünün etkileri bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda sinir sistemini güçlendirir, yorgunluğu azaltır ve vücudu uyarır.

Daha fazlasını gör: www.VejinJel.com

Vejin Jel, kullananlar, şikayet, buyutucu, yorum, fiyatı, nedir, ekşiBu mucizevi jelin orijinalini güvenli bir şekilde satın almanızın tek yolu resmi internet sitesi üzerinden sipariş vermektir. Daha fazla beklemeyin.

Hemen sipariş verin: www.VejinJel.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Vejin jel nedir, ne kadar, yan etkileri – şikayet?

Erkeklerin çoğu cinsel performansları konusunda endişe duymaktadır. Yeterince iyi bir cinsel deneyim sunamayacaklarını hisseden birçok erkek yaşlarının ilerlemesi ile birlikte cinsel performanslarında azalma hissettiklerini belirtmektedir. Yaşın cinsel performansı olumsuz etkileyen bir unsur olduğu bir gerçVejin jel nedir, ne kadar, yan etkileri - şikayet?ektir. Ancak orta yaşlı erkeklerin daha iyi bir forma girmelerini sağlayacak doğru ürünler kullanmaları faydalı olacaktır. Performansı geri almanın birçok iyi yolu vardır. Bu ürün yatakta performanslarını çok düşük bulan ve iktidarsızlık sorunu yaşayan erkekler için çok uygundur. Aldığımız geribildirimlerin çoğu da umut verici olmuştur.

Peki bir anda popülerlik kazanan ve her yerde bahsi geçen Vejin jel nedir? Bu benzersiz jel yatak odasında yüksek performans göstermeyi sağlayan mucizevi, doğal ve yan etkileri bulunmayan bir üründür. Ürünü ne kadar kullanmak gereklidir? Yan etkileri olmayan ve doğal bileşenler içeren bu jelin siparişi nasıl yapılır? Ürün ne kadar etkilidir? Tarzında soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz. Öncelikle ürünün içindekiler nedir bir inceleyelim. www.VejinJel.com

 • Guarana Özü: Guarana, Güney Amerika ve Dünya çapında birçok enerji takviyesinin ve zayıflama yardımcısı ürünün temel içeriklerinden biridir. Latince adı Paullinia Cupana olan bu bitki Amazonlarda yetişen bir çalı cinsidir ve meyveleri tıp dünyasında da yaygın olarak kullanılır. Klinik çalışmalar guarananın içerdiği bir madde olan teofilinin kalp ve merkezi sinir sistemini uyardığını ve dikkati yükselttiğini göstermiştir. Guarana özü kan damarlarını genişletir. Vücudu gençleştirip güçlendirerek ereksiyon sağlar.
 • L-arjinin: Bir alfa amino asittir. Amino asitler, H2N-CH-R-COOH genel molekül yapısına sahip organik moleküllerdir. İyileştirici güçleri nedeniyle “mucize molekülü’ olarak da bilinen L-arginin, insan büyüme hormonu üretimi de dahil olmak üzere birçok önemli vücut fonksiyonlarında önemli rol oynar. İnsan vücudunda birçok cinsel ve üreme sorunlarını çözer. Ayrıca bu madde genital bölgede kan dolaşımını arttırır ve sperm kalitesini yükseltir.
 • Glisin: Bilinen bir damar genişletme etkisine sahiptir ayrıca psikolojik gerilimi azaltıcı bir etkisi vardır. Glisin vücutta üretilebilen amino asitlerden biridir. Kas dokusunun oluşturulmasında ve glikozun enerjiye dönüştürülmesinde görevlidir. Sağlıklı bir sinir ve sindirim sistemi için gereklidir. Son çalışmalar bazı kanser türlerine karşı antioksidanlarla beraber koruma sağladığını göstermiştir.
 • Magnezyum: Sinir sistemindeki aşırı duyarlılığı azaltan, insanların sakinleşmesine yardımcı olan magnezyum anti stres minerali olarak tanımlanır. Kandaki şekerin enerjiye dönüşmesine yardımcı olur, vücuttaki enzimleri harekete geçirir. Magnezyum vücut için oldukça faydalı bir mineraldir.  Ayrıca, magnezyum Pelvik bölgede kan dolaşımını normalleştirmek için gerekli olan bir mikro elementtir.

Jel, cinsel ilişkide alınan zevki ve cinsel organdaki kan dolaşımını arttırarak uzun soluklu ilişkiye yardımcı olur ve başarılı bir geç boşalma sağlar. Jel ile uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girilebilir. Erkeklerin %60‘ından fazlası Erken Boşalma sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu erkeklerin partnerlerini de unutmamak lazım! Erken boşalma, partnerler uzun süre keyif almak isterken, cinsel ilişkiyi çok kısa süren tatsız bir tecrübeye çevirir. Erken boşalma sorununu dert etmeden uzun süreli ve keyifli bir cinsel ilişki yaşamak için bu jeli kullanmak etkili olacaktır. Jel, boşalmayı ve spermlerin atılmasını 40-60 dakikaya kadar erteleyebilmektedir. Jel hassasiyeti artırır ve orgazm için özel bir formülasyonu kullanırken, aynı anda ereksiyon ve geç boşalma için tam kontrol veren doğal bir çözüm sunmaktadır. Jelin sadece geçici etkileri vardır. Bir uygulama genellikle bir cinsel aktivite sürer. Siz etkinliği tekrarlamak için, yeniden uygulayabilirsiniz. Bu ürünün taklitleriyle karşılaştığınız taktirde Vejin jel şikayet başlıklı bir mail yazarak bize geri bildirimde bulunabilirsiniz. Çünkü ucuza ürün satan kozmetik dükkanlarında veya başka internet siteleri üzerinden ürünün taklitlerinin satışa sunulması bir suçtur. www.VejinJel.com

Vejin jel kullananlar, yorumları – ekşi, zararları?

Vejin jel kullananlar, yorumları - ekşi, zararları?Vejin jel kullananlar bizimle iletişim kurarak ürünün kullanma talimatı hakkında daha detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca internette mevcut olan Vejin jel yorumları adlı bölümü inceleyerek de bu ürünün zararları olmadığından emin olabilirler. Ekşi sözlük ve fast gibi platformlar üzerinden yorumların paylaşılması mümkündür. Fakat ekşi sözlük gibi platformlarda ürünlerin bazen mizah malzemesi yapılabildiği de akılda bulundurulmalıdır. Bu platformlarda kimi zaman yanıltıcı kullanma talimatı okuyan kullanıcılar yanlış yönlendirmenin zararları ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bir tüp içinde gelen jelin kullanımı oldukça basittir. Duş alma imkânınız varsa duştan sonra yoksa genital bölgeyi sabunlu ılık suyla yıkayıp kuruladıktan sonra avucunuza az miktarda alıp beş-altı dakika kadar masaj yaparak günde iki kere uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca cinsel ilişkiden beş on dakika önce de kullanırsanız ilişki sırasında size hem de partnerinize farklı bir cinsel ilişki deneyimi yaşatacaktır. Jelin kolay kullanımı en çok tercih edilen erkek ürünü olmasını sağlamaktadır. Ürün haricen kullanıldığı ve sakıncalı bir madde içermediği için herhangi bir zararı yoktur. Tedavi için 14 gün boyunca günde 1-2 kez uygulanması faydalı olacaktır. Kesinlikle oral yolla alınmaz yani yenilebilir değildir. Açık yaralar ile temas ettirmeyiniz ve herhangi bir şekilde gözle teması halinde bol su ile gözünüzü durulayınız. Ayrıca ürünü küçük çocuklardan uzakta muhafaza etmeniz gerekmektedir. www.VejinJel.com

Ben bu ürünü geçen ay aldım ve düzenli olarak resmi web sitesinde belirtilen şekilde uyguluyorum. Bu jel hem masaj sırasında hem de seks sırasında kullanım amaçlıbir ürün olarak geliştirilmiş. Bu eşsiz jel aynı zamanda prezervatif ile de sorunsuz kullanılabiliyor. Ürünü masaj amaçlı olarak defalarca denedim. Normal masaj yağlarına oranla daha fazla kullanılması gerekiyor fakat yine bu ürünlerle kıyaslandığında daha kaygan bir ortam oluşturduğu ve kurumadığı söylenebilir. Fiyatının da gayet uygun olması sebebiyle fiyat-performans oranı açısından gayet başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Kullanımı çok kolay. Herkese tavsiye ederim.

Mehtap Aslı Çiftçi

Ben on yıllık evliyim ve eşimde vajinal kuruluk sorunu olması sebebiyle bu tarz bir ürün arayışına girdim. Daha önce benzeri birkaç ürün denemiştik fakat cinsel birleşme sonrasında oluşan tahriş hissine bir faydası dokunmadı. İnternette gezinirken bu jelle karşılaştım ve bir denemek istedim. Ürün tek kelimeyle mükemmel. Şimdiden iki kutu bitirdim ve üçüncüyü sipariş verdim bile. Gerçekten eşimle cinsel hayatımız sonunda düzene girdi ve hatta renklendi. Teşekkürler. Keşke daha önce bu ürünün varlığından haberdar olsaydım ama geç de kalmış sayılmam.

Canberk Güçlü

55 yaşında ve 30 yıldır evli olan bir bayım. Ürünü uzun süredir kullanıyorum ve kuruluk sorunu yaşayanlar için kesim çözüm olduğunu üstelik alerjen bir duruma neden olmadan sorunsuz kullanılabildiğini söyleyebilirim. Sanki içeriğinde haz almayı artıracak bir madde var gibi. Cinsel birleşme sırasında her iki tarafın da daha yoğun zevk almasını sağlıyor. Özellikle bayan hazır hale gelene kadar tam ereksiyon olamayan erkekler için oldukça uygun bir ürün. Fiyat zaten ortada. Taklit ve sağlığa zararlı ürünlerden sakınmak çok önemli. Ürünü güvenli bir şekilde sipariş vermenin tek yolu ise resmi internet sitesini ziyaret etmek ve böylece kampanyalardan ve indirimlerden faydalanma şansını da yakalamak.

Erman Kızıl

Vejin Jel, kullananlar, şikayet, buyutucu, yorum, fiyatı, nedir, ekşiBu mucizevi jelin orijinalini güvenli bir şekilde satın almanızın tek yolu resmi internet sitesi üzerinden sipariş vermektir. Daha fazla beklemeyin.

Hemen sipariş verin: www.VejinJel.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Vejin jel fiyatı

Vejin jel fiyatıEreksiyon sırasında Büyütücü etki ve güçlü bir performans vaat eden bu jel gece ya da gündüz her zaman kaliteli ve yüksek performanslı cinsel birleşme isteyen her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Ürün hiçbir şekilde GDO ya da yapay katkı maddesi içermediği gibi uygulandıktan sonra anında cinsel gücü arttırmaktadır. Hiçbir yan etkiye sebep olmamasının yanı sıra vücuda faydalı olduğu da onaylanmıştır. Vejin jel fiyatı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için web sitesini ziyaret etmelisiniz. Piyasada fiyatları çok düşük olan büyütücü etkisi olduğu iddia edilen jeller bulmak mümkün olsa da maalesef bu ürünlerin sağlığa zararları saymakla bitmiyor. Peki nedir fiyatı? Gelin bu sorunun cevabını birlikte bulalım: www.VejinJel.com.Bu uygun kampanyalı fiyatları başka yerde bulmanız mümkün değil. Öyleyse daha fazla beklemeyin ve hemen sipariş verin! Jelin Büyütücü etkisine şaşıracaksınız!

Vejin jel türkiye sipariş, eczane

Bu jelin orijinal versiyonunu Türkiye sınırlarında Vejin jel türkiye sipariş, eczanenerede bulabilirim diye düşünüyorsanız eczane ürünü olmadığını ve resmî sitesi üzerinden sipariş vermeniz gerektiğini unutmayın. Hemen ürünün resmî sitesi üzerinden sipariş formunu doldurarak talep bırakın. Bir gönderi yöntemi seçtikten sonra danışmanlar sizinle irtibata geçecektir. Orijinal ürün tarafınıza 2 veya 3 gün içerisinde teslim edildikten sonra kapıda ödeme yapabilirsiniz. Hemen sipariş verdiğiniz takdirde o eczane senin bu eczane benim dolaşmadan Türkiye sınırları içindeki her şehirden gönderim talebinde bulunabilir ve bu mucizeye tanık olabilirsiniz. Firmamız tüm ürünlerinde orijinallik garantisi vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz de 7/24 siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. www.VejinJel.com

Vejin Jel, kullananlar, şikayet, buyutucu, yorum, fiyatı, nedir, ekşiBu mucizevi jelin orijinalini güvenli bir şekilde satın almanızın tek yolu resmi internet sitesi üzerinden sipariş vermektir. Daha fazla beklemeyin.

Hemen sipariş verin: www.VejinJel.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

18 COMMENTS

 1. Bu tür cinsel sağlık ürünleri konusunda tanıdıklardan fikir almak neredeyse imkânsız. İnsan utandığı için tek yol internet üzerinden araştırma yapmak ve başka kullanıcıların yorumlarını okumak oluyor. Şimdiye kadar karşıma çıkan en kaliteli ürün bu oldu. Ürünü indirim zamanı aldım. Eğer masaja meraklıysanız cidden güzel bir ürün. Zaten markası da kalitesini belli ediyor. Gerçekten her yaştan kullanıcı güvenle kullanabilir. Doğal içeriklere sahip olduğu için yan etkileri de bulunmuyor. Herkese tavsiye ediyorum.

 2. Kayganlaştırıcı olarak en iyi jel diyebilirim. Ancak tek olumsuz yönü kokusu. Ben bu tarz ürünlerde kokudan pek hoşlanmıyorum. Fakat o da çok hafif olduğu için sorun yok. Tavsiye ederim.

 3. Bu ürünü daha önce de kullandım çok memnun kaldım. Bugün yine sipariş verdim. Bittikçe almaya da devam edeceğim sanırım. Hızlı teslimat ve uygun fiyat için teşekkürler.

 4. Eşimle geçen sene başka bir markanın ürününü almıştık ondan pek memnun kalmadık bir de bu jeli deneyelim dedik. İyi ki de denemişiz. Gerçekten mükemmel bir ürün. Süper kaygan ama masaj olayını bilmiyorum. Hiç düşünmeden, gözü kapalı alabilirsiniz diyorum. Mutlu olun diyorum daha ne diyim.. :))

 5. Kesinlikle tavsiye ediyorum, ürünün hiçbir eksisi yok. Sadece masaj için çok ideal değil çabuk uçuyor. Yanma yapmıyor ve mükemmel kayganlık sağlıyor. Bunun yanında kokusu da kötü değil.

 6. Daha öncede kullandığımız bir ürün masaj jeli olarak düşünüyorsanız pek tavsiye etmem çabuk kuruyabiliyor, ama kayganlaştırıcı olarak çok güzel artık başka ürün kullanmıyoruz kokusu kıvamı çok güzel, bize göre çok başarılı kayganlaştırıcı ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

 7. Arkadaşlar her evli ciftin evinde bulundurması gereken bir ürün. Ürün gayet güzel ve kokusuz. Uzun süre etkisini koruyor. Su ile etkileşime girince hemence çözülüyor. Bu yüzden tavsiye ediyorum.

 8. Arkadaşlar sizlerden aldığım yorumlar üzerine ürünü aldım. Sorum ise şu, bu ürünü geciktirici ile kullanan arkadaşlar var mı? Acaba geciktiricinin etkisini azaltır mı?

 9. Mükemmel bir ürün! Kesinlikle yapışma veya kalıntı bırakma gibi sorunlar yaşamazsınız. Masaj yaptığınız bölgede bu ürünün vermiş olduğu bir rahatlık bir ferahlık hissedebiliyorsunuz. Sık sık masaj yapıyorsanız ya da yaptırıyorsanız tavsiye ederim. Bence daha iyisi yok.

 10. Hem fiyatı çok iyi hem de kalitesi. Bu iki özelliği bir arada bulmak zor olsa da işte bu üründe her iki özellikte var. Daha ne olsun.

 11. Bence bu jel kuruma sorunlarından kurtulmak için kullanabileceğiniz tek ürün. Çünkü hiçbir yan etkisi yok. Cinselliği tam olarak yaşamanızı sağlıyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başka bir ürün kullandım ve sağlık açısından istenmeyen yan etkileri oldu.

 12. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda eğitim vermiş biriyim. Kayganlaştırıcı kullanılmaz ise prezervatifin özellikle ters ilişkide yırtılma olasılığı çok fazla. Bu da büyük bir risk oluşturuyor. Bu sebeple kayganlaştırıcı kullanmak gerekiyor. Ama vazelin benzeri ürünler yağ ve petrol bazlı olduğu için prezervatifin yırtılma ihtimalini daha da çok artıyor. Bu jel bu yönden çok faydalı.

 13. Yanma ve tahriş olduğundan istek üzerine aldım 🙂 bu ürünü ilk defa kullandım. Gerçekten uçurdu süper bir kayganlaştırıcı. Prezervatife sürün problem yok. Bir süre sonra kurumaya başlıyor ama önemli değil tekrar bir miktar sürün çok değil biraz sürün veya biraz su ile ıslatın tekrar yağ gibi kayıyor. Masaj içinde kullanılır kurumaya başlayınca su ile ıslatın elinizi SONRA MASAJA DEVAM SIKINTI YOK.ÜRÜN SÜPER TAVSİYE EDERİM…

 14. Ben maalesef vajinal kuruluk çektiğimden dolayı bu jeli kullanıyorum. Sanırım kuruluğa kullandığım anti depresan ilaçlar sebebiyet verdi. Onun öncesinde hiçbir sorunum yoktu. Acı çekmektense bu jeli kullanın. Kesinlikle rahatlık ve kayganlık sağlıyor.

  • Ben kadın doğum uzmanıyım dolayısıyla konuyla ilgili biraz bilgim de var. Bana göre. Vajinal kuruluğun nedenini sadece depresyon ilaçlarına bağlamak hatalı bir yaklaşım olur. Öncelikle kapsamlı bir muayeneden geçerseniz sorun çözülecektir. Bu arada jel kullanmanız da geçici bir çözüm olacaktır. Fakat bir sakıncası bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla bu tür ürünler kullanmaya devam edebilirsiniz.

 15. Guarana özlü enerji içeceklerine bayılan biri olarak bu jelin içeriğinde guarana özü bulunduğunu öğrendiğimde denemek istedim. Ayrıca bir arkadaşım da kuruluk yaşadığını ve ürünü sürekli kullandığını denemem gerektiğini söyledi. Başlangıçta fiyatının yüksek olmasına takıldım ama zaten siteyi ziyaret ettiğinizde yüzde elli indirim fırsatı sunuluyor. Her yere 2-3 gün arası bir sürede teslim ediliyor ve kargo ücreti de önemli bir tutar değil. Korkmadan deneyin. Sonuç başarılı.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here