Benim hakkımda

Benim hakkımda bir şey bilmek ister misin? Uzakta ne düşündüğümü, ne hissettiğimi ben, kim küçük bir kısmını hemen söyleyeceğim.

Benim adım Catie. Beni gerçekten tanıyan çok az kişi olduğunu düşünüyorum. Basit bir adam ve anlaşılması kolay olduğumu söyleyemem. Bir çok çelişkili değilim, karmaşık. Ve beni anlamaya çalış insanlara teşekkür ederim ve beni yargılamak için acele etmeyin.

Yatağım rahat bir gün, büyük bir tatmin getiriyor bana, ama hareket çizgiyi çekmek zorundayım günün sonunda ve beni o gün, hayret ve kaç yapmak için başarısız oldum.

Sadece kendimi düşündüğüm zaman bencil olduğum zamanlar, ve zamanda rahatsızlıkları birkaç kurtardı beni ne zaman kabul, ama benim için daha kötü bir zaman var.

Beni güçsüz olma fikri korkutuyor. Bir şeyi değiştirmek için yapabileceği bir şey olmadan, bir durum, bir kez bak. Evet, bazen, irade ile ilgili değil sadece, çünkü çoğu zaman, gerçeklik yakalar Beni korkutuyor ve “ne kadar küçük olduğunu gösterir”. Bazen, ne kadar aksi halde istediğiniz nasıl bir şey değiştirebileceğini sanmıyorum.