NewAge cream kullananlar, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane, krem

4.9/5 - (69 votes)

NewAge cream kullananlar, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane, krem

Göz çevrenizde kuruluk mu var? Yaşınız ilerledikçe kırışıklıklarınız, gözaltı morluklarınız ve göz kapaklarınızdaki şişlikler belirginleşiyor mu? O zaman gelin bize kulak verin. Kusursuz ve genç bir cilde kavuşmak istiyorsanız tamamen bitkisel içeriğe sahip olan ve klinik testlerden geçmiş olan bakım kremini mutlaka denemelisiniz. İçerdiği minerallerin ve yağların etkisiyle derinlemesine cilt bakımı sunan bu ürün, kırışıklıklarla ve ciltteki tüm yaşlanma  belirtileriyle savaşarak etkili sonuçlar sunmaktadır. Bu ürünün orijinali yalnızca şirketin resmî web sitesinden temin edilebilir. Daha fazla bilgi: www.NewAge.com

NewAge cream kullananlar, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane, kremBu yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürün için sipariş vermek için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.NewAge.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Newage cream nedir, ne kadar, yan etkileri – şikayet?

Bu mucizevi krem nedir? Kremi ne kadar süNewage cream nedir, ne kadar, yan etkileri - şikayet?reyle kullandığımızda sonuç alırız? Yan etkileri var mıdır? Kullanımı nasıldır? İçindekiler doğal mıdır? Öncelikle bu tamamen doğal bileşenlere sahip ve klinik testlerden başarıyla geçmiş olan kremin yan etkileri olmadığından bahsederek size bilgi vermeye başlayabiliriz. Eğer bu konuda şüpheleriniz varsa Newage cream şikayet yazarak internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Ürünün fiyatının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız ürünü temin edebileceğiniz tek yer olan resmi web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Yaşlılık karşıtı krem nedir? Ve benzeri sorularınız içinse makalemizi okumaya devam edin. www.NewAge.com

• Kolajen: Protein ve hayati fonksiyonları bir dizi için diğer gerekli besinlerin insan vücudu oluşur. Kas Lifler birbirine bağlamak yardımcı olan protein yapılmaktadır. Bir tür protein kollajen vücudun yapı taşı olarak görür. Kemik, kıkırdak, kas, deri ve tendon bulunabilir bu belirli fibröz protein yüksek seviyede bulunmaktadır. Kolajen, gücü ve vücut dokuları sıkılığını korumada önemli bir rol oynar. Cildin yenilenme sürecini stimüle eder. Kırışıklıkları kapatır ve cildin nemi daha çok tutmasını sağlar.

• Yulaf Yağı: Bir çok cilt güzellik ve bakım ürünü doğal yulaf içerir. Yulaf anti-enflamatuar yapıdadır ve cildinizle en iyi şekilde uyum sağlar. Ciltte kaşıntı ve batma gibi sorunlar yaşayan kişiler bu konuda yulafa güvenebilirler. Yulaf cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Yulaf, yağı cilt tonunu iyileştirmede ve cilde parlaklık kazandırmada da oldukça faydalı bir doğal bileşendir. Benzer amaçlarla kullanılan güzellik maskelerinin olmazsa olmazlarındandır. Aynı zamanda ciltteki lekeli bölgelere daha yumuşak bir görünüm kazandırmada yardımcıdır. Cildi nemlendirirken bir yandan da tahriş olmasını engeller. Cildin yaşlanmasına sebep olan dış faktörlerle etkili bir şekilde savaşır.

• Buğday Özü Yağı: Hücre yenileyici özelliğe sahip olan buğday yağı, bu özelliği sayesinde yanıklar, cilt lekeleri, kırışıklıklar, saç derisi bakımı ve saç problemleri için kullanılıyor. Aminoasit, mineral, vitamin ve protein açısından zengin olan buğday yağının içerisinde vücutta antioksidan görevi gören ve yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan bir aminoasit olan L-Carnitine ve B (B1, B2, B3, B6), D, E vitaminleri bulunuyor. Cildi sıkılaştırır. Daha fazla esneklik sağlar. Cildi hücre düzeyinde gençleştirir.

• Hiyalüronik Asit: Hiyalüronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Hiyalüronik asitin önemli faydalarından bazıları eklem ağrılarının tedavisi, cilt yaşlanmasını azaltması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Cildinizin genç ve kırışıksız kalmasına yardımcı olur. Su tutma ve cildi nemlendirme özelliği en önemli özelliğidir. Bu nedenle hiyalüronik asit nemlendirici kremlerde kullanılmaktadır. Cilt pürüzsüz ve esnek tutmaya yardımcı olur. Hiyalüronik asit akne izlerini önlemek için de yararlıdır. Kremin içeriğindeki diğer maddelerin yaşlanma karşıtı etkilerini arttırır. Cilt soyulması sorununu ortadan kaldırır. Epidermisteki nem seviyesini kontrol altında tutar.

Newage cream kullananlar, yorumlar – zararları?

Newage cream kullananlar, yorumlar - zararları?Newage cream kullananlar veya kullanıcı yorumları yazarak ekşi sözlük veya fast gibi forumlardaki yorumları inceleyebilir ve böylece bu doğal bileşenlere sahip mucizevi kremin sağlığa zararları olmadığından bir kez daha emin olabilirsiniz. Ekşi sözlükte yapılan yorumlar reklam amaçlı olmadıkları için gerçeği yansıttıklarından emin olabilirsiniz. Elbette kullanıcı yorumları ve başka forumlarda yapılan yorumlar bu krem hakkında bilgi almanız için yeterli olmayacaktır. Sağlığa sayısız zararları olan ve bazı kullanıcı yorumları içinde bahsi geçen sahte ve taklit ürünleri almaktan kaçınınız.

Kırışıklıklar yüz kaslarının aşırı aktivitesi, cilt elastikiyetinin, sıkılığının ve ihtiyacı olan nemin kaybı sonucu oluşur. Elastikiyet dermisteki kolajen lifleriyle sağlanırken, sıkılık ise kolajen liflerinin arasında sıkışık olan hiyalüronik asit molekülleriyle sağlanır. Kırışıklıklar kan damarlarını kapatır, bu da deride kan ve lenf dolaşımını bozar. Cilt yeterince oksijen alamazsa kırışıklıklar daha derinleşir ve eğer tedavi edilmezse bu süreçten geri dönülemez. Kırışıklık önleme yöntemlerine botoks enjeksiyonları, kimyasal soyma ve plastik ameliyat dahildir. Bu üç yöntemin de ayrı ayrı tehlikeleri ve sakıncaları bulunmaktadır.

Ürünün kullanırken öncelikle cildinizi makyaj ve kirden iyice arındırın. Bunun için tonik veya benzeri bir cilt temizleme ürünü kullanabilirsiniz. İkinci adımda kremi temizlenmiş cildinize hafif dairesel masaj hareketleriyle yayın. Kremi göz çevrenize dairesel hareketlerle uygulayın. Cildiniz bu uygulamanın sonunda sıkı ve derin bir şekilde nemlendirilmiş bir hal kazanacaktır. Krem kullanımın ardından yirmi dört saat boyunca etkisini koruyacaktır. www.NewAge.com

Henüz 20’li yaşlarımda olmama ragmen cilt güzelliğim konusunda çok hassas olduğum için çeşitli bakım kremleri kullanmaya başladım ve sürekli yeni ürünler kullanmaya çalışıyorum. Bu gençleştirici kremi internette sörf yaparken tesadüfen keşfettim ve indirimden faydalanarak iki kutu birden sipariş verdim. Ürün hemen elime ulaştı ve bir aylık düzenli kullanımın ardından güzelleştiğimi ve cildimin daha genç durduğunu farkettim. Tabii ki dudak kenarımdaki kırışıklıklar tamamıyla yok olmadı ama hafiflediğini söyleyebilirim. Düzenli kullanmaya devam edeceğim. Ürünü geliştirenve satışa sunan herkese çok teşekkür ederim.

Türkay Akın

54 yaşında bir bayanım ve oyuncu olduğum için sürekli göz önündeyim. Yıllardır içinde bulunduğum yıpratıcı iş temposu ve cildimi kapatan ağır makyaj yüzünden olduğumdan çok daha yaşlı gösteriyorum. Çevremdekiler de bu konuda bir şey yapmamgerektiğini söyleyince henüz otuz yaşında bu kremi kullanmaya başlayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internet üzerinden sipariş verdim ve hemen kullanmaya başladım. Yüzümdeki kırışıklıklar ve mimic çizgileri çok hafifledi hatta bazı hafif kırışıklıklarım tamamen yok oldu. Gerçekten bu fiyata bu kalite inanılmaz.

Ecem Dokuz

40’lı yaşlarında güzel ve dış görünüşüne çok önem veren bir bayanım. Prestijli bir şirkette yönetici olarak görev yapmaktayım ve işim gereği sürekli yurtdışı iş seyahatlerine çıkıyorum. Şimdiye kadar pek çok kırışıklık kremi denemiş olmama ragmen istediğim kadar etkili sonuç alamamıştım fakat bir meslekdaşımın tavsiyesiyle bu mucizevi ürünü kullanmaya başladım. Ürünü altı haftadır düzenli olarak kullanıyorum. Sonuçlar çok etkileyici. Herkes estetik yaptırdığımı zannediyor.

Bahar Aylin

NewAge cream kullananlar, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane, kremBu yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürün için sipariş vermek için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.NewAge.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Newage cream fiyatı

Newage cream fiyatıNewage fiyatı piyasada satışa sunulan diğer kırışıklık karşıtı kremlerin fiyatları ile kıyaslandığında oldukça uygundur. Örneğin active young Cream fiyatı yazdığınızda çıkan sonuçla websitemizdeki indirimli fiyatları karşılaştırabilirsiniz.  Yurtdışındaki fiyatları görmek için de anti aging cream fiyatı yazıp arama yapabilirsiniz. www.NewAge.com

Newage cream türkiye sipariş, eczane

Bu ürünü nerede bulabilirim diye düşünüyorsanız, ürünün orijinalini en uygun fiyata satın almak ve kampanyalardan faydalanmak için Newage cream türkiye sayfası üzerinden sipariş verebilirsiniz. Artık eczane gezmenize gerek yok. Ürünün türkiye sipariş sayfasının alt kısmından kolayca sipariş vermek için sayfanın girişinde bulunan web sitesini ziyaret ederek siz de daha fazla zaman kaybetmeden gençleşmeye başlayın. Bugün türkiye sipariş sayfası üzerinden sipariş verdiğiniz taktirde yüzde elli indirimden faydalanabilirsiniz.

Newage cream türkiye sipariş, eczaneÜrünü düzenli şekilde kullanan ve 25 ve 50 yaş arasında olan 1000 kadının katılımıyla yürütülen araştırma sonuçlarına göre, ürünü kullananların 100’de yüzünün cildinde anında pürüzsüzleşme, yüzde 98’inin cildinde anında nemlenme görüldüğü, yüzde 90’ında ciltteki soyulmaların engellendiği, yüzde 78’inin göz altlarındaki morlukların yok olduğu ve kullanıcıların yüzde 69’unda şişliklerin azaldığı görülmüştür.

Uzmanların belirttiğine göre, bu krem göz çevresindeki cilt dokusu için eşsiz bir üründür. Bir yandan dolgu görevi görürken kırışıklıkları doldurarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştiği saptanmıştır. Diğer yandan cildi beslerken uzun süreli bir nemlendirici etki sağladığı gözlemlenmiştir. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığında kırışıklıkları daha az fark edilir bir duruma getirdiği ve göz çevresindeki şişlikler ile koyu renkli halkaları ortadan kaldırdığı da kullanıcılar tarafından belirtilmiştir. Bu sonuçlar, etkileri klinik olarak kanıtlanmış ve krem içeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde elde edilmektedir. www.NewAge.com

Krem oldukça yumuşak ve etkili bir yapıya sahiptir. Ayrıca günlük kullanım için uygundur. Hiçbir gereksiz dolgu maddesi içermez. Cilt hücrelerinin yenilenme sürecini stimüle ederek göz çevresinin eskisine göre daha parlak ve eşit renk tonlarında görünmesini sağlar. Krem ayrıca ciltteki pürüzleri giderme ve koyu renkli göz altı halkalarının belirginliğini azaltmada da etkilidir. Kremin içeriğinde bulunan tüm bileşenler, sahip oldukları yaşlanma karşıtı özellikler ve narinlikleri dolayısıyla özel olarak seçilmiştir. Seçilen bileşenler, yeni cilt hücresi gelişimini uyarıp, göz altı şişliğini azaltarak birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Yaşlanma belirtileri sizi korkutabilir; ancak, bu krem tam da cildinizin sağlıklı kalmak ve genç görünmek için ihtiyacı olan şey. Hemen sipariş verdiğiniz taktirde yüzde 50 indirimden faydalanabilirsiniz. Özel olarak günlük kullanım için formüle edilmiş yaşlanma karşıtı bu ürün, dünyanın her yerinde hem kadınların hem de erkeklerin sahip olması gereken bir ürün. www.NewAge.com

NewAge cream kullananlar, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane, kremBu yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürün için sipariş vermek için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.NewAge.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

17 COMMENTS

 1. 40 yaşındayım ve olduğumdan çok daha yaşlı gösterdiğimi söylemelerinden çok sıkıldım. Göz dudak çevremdeki kırışıklıklar buna neden oluyor diye düşünüyorum. Cilt bakımıma ve güneş kremi kullanmaya da o kadar özen gösteriyorum oysa ki. Bu krem için dün sipariş verdim ve gelmesini bekliyorum. Sizin ne kadar zamanda elinize ulaştı acaba?

  • Nursel hanım. Krem benim elime üç günde geçti ama sitesinde verilen bilgilere ve benim yakın çevremden duyduğuma göre daha erken de ulaşıyor. Ama maksimum 3 günde ulaşacağı yazıyor web sitesinde de.

 2. Arkadaşlarbu kırışıklık kremini teyzem kullanıyor ve resmen çok kısa sürede arkadaşım hatta yaşıtım gibi oldu ve düşünün ben sadece 25 yaşındayım ve yüzümde kırışıklıktan eser bile yok. Bizi birlikte görenler arkadaş zannediyor. Kıskanıyorum vallahi 🙂…

 3. İki ayda inanılmaz sonuçlar aldım ve cildime çok iyi gelmesi ile birlikte kaz ayaklarım kırışıklıklarımda ciddi düzelme oldu. En güzeli de tüm sabah akşam kullanılabiliyor olması. Sevgiler.

 4. Cilt bakımı konusunda deneme-yanılma yöntemi ile ufak çapta uzmanı oldum bu işin desem abartmış olmam herhalde. Bana sorarsanız engin bilgilerimden faydalanın ve bu kreme bir şans verin.

 5. Bu mucizevi ve doğal kremden gerçekten çok memnun kaldım. Göz çevremin yanısıra eşit derecede hassas bir bölge olan dudak kenarlarıma da oldukça yoğun bir şekilde uyguluyorum ürünü çünkü yüzümdeki en sorunlu yer orası. Bir de arkadaşlara bir tavsiyem olacak: Bitkisel yağlar kullanmayın çünkü bu ürünler göz etrafında beyaz yağ bezelerinin oluşmasına sebep oluyor.

 6. Yaş 29 ve göz kenarları kırışmaya yüz tuttu. gülerken de iyice sırıtıyor. Tüm yorumları okudum ve olumsuz bir yorum bulamadım. O yüzden ben de hemen denemek istiyoruumm.

 7. 35 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır göz çevresi kırışıklarım var. Cildim yağlı, düzenli olmasa da zaman zaman göz çevresi kremi kullandım. Evde doğal tarifler hazırladım ve onları
  denedim bir süre boyunca ama pek bir etkisini göremedim. En son bu kremi duydum. Piyasanın en iyilerindenmiş. Aylardır kullanan kişi söyledi ve bizzat gördüm. Yüzünde tek bir kırışık yoktu. Yine de bilemiyorum her cilt farklı acaba bana da uyar mı diye. Nihayetinde pahalı ürünler ve çöpe para atmak istemiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

 8. Yaşım 37 oldu. Bu sebeple artık anti-ageing özelliği olan bir krem kullanmak istiyorum. Bu konuda çok kararsız kaldım o kadar çok marka ve ürün var ki. Son olarak bu üründe karar kıldım. Umarım doğru seçim olmuştur:)

 9. Tabi ki kısa sürede etkisini görmek zor. Ancak düzenli kullanmaya başladıktan sonra cildimde bıraktığı etkiyi sevdim. İlaç gibi resmen. Reçeteyle yazdırasım var😊

 10. Bu krem mükemmel. Onun dışında haftada bir uyguladığım bir doğal maskem var. Nemlendirici ve yüksek koruma faktörlü güneş kremi ve tabi ki de gül suyum veee her gün yüzümü yıkadığım soda da var listemde. Herkese öneririm. Cildinize bakmadan ve her gün yüksek faktörlü güneş kremi kullanmadan. En önemlisi de en az sekiz bardak su içmeden kırışıklıklardan kurtulmayı beklemeyin.

 11. Pahalı ürünlere servet ödemek gereksiz geliyor bana. Bu kremi alın hem daha uygun hem de daha etkili sayılabilecek bir ürün. Bunların sadece markasına para vermeyin. Nasılsa kremi sürdüğünüzde kimse size şu markayı kullanıyor demez.

 12. Ben de kesinlikle bu kremi kullanmanızı öneririm. Araştırırsanız cilt yenileyici özelliğine şaşıracaksınız. Gerçekten de cildi yeniliyor ve kırışmasını önlüyor. Piyasada en uygun fiyata web sitesinde satılıyor. Tüm bayanlara ve hatta kendine bakan baylara şiddetle tavsiye ederim

 13. Bu yaşa kadar hiç yüzüme krem sıkılaştırıcı nemlendirici toner makyaj vs. uygulamadım sivilce vs. sorunum olmadığı için de herhangi bir krem arayışına girmemiştim. Bu sene bu kremden satın aldım. Birkaç gece sürdükten sonra sabah dikkatle yüzümü inceledim ince çizgiler daha az belirgin belirgin hale gelmişti. Kısacası size tavsiye edebileceğim tek ürün diyebilirim.

 14. Zararlı çevre kirleri, kötü beslenme ve kaloriferlerin ya da klimaların kuruttuğu hava giderek daha çok insanda cilt sorunlarına neden oluyor. Bu yüzden kişinin tüm cilt temizliğini kendi cilt tipine uygun bir şekilde yapması önem taşıyor. Bununla ilgili dermatoloğunuzdan mutlaka yardım almalısınız. Çünkü cilt bakımı güzellik bakımı değil öncelikli olarak cilt hastalıklarını önleyici bir koruma programı olmalıdır.

 15. Ben 26 yaşıma yeni bastım sayılır ama genetik midir nedir bilmiyorum son 2 sene içinde gözaltı çizgilerim oluştu. Belki ben bu sorunu büyütüyorum ama rahatsız olmaya başladım günden güne. Gözaltımda şişme, morluk gibi sorun yok ama çizgiler var. Ayrıca alın ve ağız kenarlarında çok çok hafif mimik çizgileri var. Kremi nerden satın alsam fiyatı daha uygun olur acaba?

 16. Arkadaşlar. Taklitleri satılıyor ucuz kozmetik satan dükkanlarda. Sakın itibar etmeyin. Arkadaşım yanlışlıkla almış alerji yaptı tüm alnında sivilceler çıktı. Resmi internet sitesi budur: http://www.newage.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here