Goji Cream kullananlar, berry krem, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczane

4.4/5 - (72 votes)

Goji Cream kullananlar, berry krem, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczaneKusursuz ve genç bir cilde kavuşmak istiyorsanız tamamen bitkisel içeriğe sahip olan ve klinik testlerden geçmiş olan bu canlandırıcı ve yaşlanma karşıtı kremi mutlaka denemelisiniz. İçerdiği minerallerin, vitaminlerin ve yağların etkisiyle derinlemesine cilt bakımı sunan bu krem, kırışıklıklarla ve ciltteki tüm yaşlanma belirtileriyle savaşarak oldukça etkili ve gözle görülür sonuçlar sunmaktadır. Bir damlasında 100 meyvenin onarıcı gücünü taşıyan bu gençlik iksirinin orijinali yalnızca şirketin resmî web sitesinden temin edilebilir. Daha: www.GojiCream.com

Goji Cream kullananlar, berry krem, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczaneBu canlandırıcı ve yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz ve gencecik görünen bir cilde kavuşmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.GojiCream.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Goji Cream nedir, ne kadar, yan etkileri – şikayet?

Goji berry krem nedir? Diye sorduğunuzu duyarGoji Cream nedir, ne kadar, yan etkileri - şikayet? gibiyim. Bu ürünün yan etkileri var mıdır? İçindekiler nelerdir ve ne işe yarar? Kullanımı nasıldır? Fiyatı ne kadar? Kullanım süresi ne kadar olmalıdır? Şeklindeki sorularının yanıtlarını bu makalede bulabilirsiniz. Öncelikle Goji berry krem nedir? Sorusunun yanıtıyla başlayalım. Goji cream şikayet almamış ve yan etkileri olmayan ve tamamen doğal bileşenlere sahip bir kırışıklık kremidir. www.GojiCream.com

 • Betain: Cilt sağlığı ve güzelliği açısından gereklidir. Bu dokuyu etkili bir şekilde iyileştirir ve zararı hücresel seviyede önler.
 • 20 Önemli Amino Asit: Bir diğer kullanım alanı da ciltteki yaşlanma etkilerini ve kırışıklığı geciktirmek, kuruyan cildin elastik yapısını yeniden kazanmasını sağlamak ve saç dökülmesini önlemek. Piyasada satılan yaşlanma karşıtı ürünlerin içeriğinde amino asitleri görebilirsiniz. Zaten düzenli, dengeli beslenen ve gerekli amino asitleri doğal yollardan alan kişilerin ne kadar geç yaşlandığına çevrenizden de tanık olabilirsiniz.
 • B Grubu Vitaminleri: kompleks B vitaminleri saç ve cilde yararlıdır ve doğal hallerini korumalarını sağlar. Cildin daha pürüzsüz bir yapıya kavuşması ve kırışıklıkların geciktirilmesi için özellikle B3 ve B6 vitaminleri kritik önem taşımaktadır.
 • Demir: Demir eksikliği cilt tonunun sağlıksız ve soldun görünmesine sebep olur. Bununla birlikte, demir minerali vücuttaki B grubu vitaminlerinin kullanımını arttırır. Demir ayrıca göz çevresindeki şişliği ve koyu renkli halkaları önemli ölçüde azaltır
 • C Vitamini: Kremin içeriğinde portakala kıyasla 500 kat daha fazla C vitamini bulunmaktadır. İyi bir antioksidan vitaminidir. Yara tedavisi üzerinde etkilidir. Yüzeysel olarak ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, cilt yanıklarının tedavisinde kullanılır. Ayrıca C vitamini serbest radikallerle savaşarak kırışıklık, sarkma ve diğer yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardımcı oluyor
 • E Vitamini: Yaşla birlikte, cildin elastikiyeti azalır ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu doğal süreç kötü cilt bakımı, yetersiz beslenme, sigara ve alkol nedeniyle hızlanabilir. E vitamini cilde esnekliğini verenkolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirebilir. Kolajen üretimi arttıkça bağ dokusu güçlenir ve cilt sıkılaşır. E vitamini aynı zamanda alın ve göz çevresinde oluşan derin kırışıklık ve çizgilerin görünürlüğünü de azaltır Gıdalar yoluyla aldığınız E vitaminine ek olarak E vitamini içeren özel bakım kremleriyle cildinizi kırışıklıklara karşı daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Kırışıklıklar yüz kaslarının aşırı aktivitesi, cilt elastikiyetinin, sıkılığının ve ihtiyacı olan nemin kaybı sonucu oluşur. Elastikiyet dermisteki kolajen lifleriyle sağlanırken, sıkılık ise kolajen liflerinin arasında sıkışık olan hiyalüronik asit molekülleriyle sağlanır. Kırışıklıklar kan damarlarını kapatır, bu da deride kan ve lenf dolaşımını bozar. Cilt yeterince oksijen alamazsa kırışıklıklar daha derinleşir ve eğer tedavi edilmezse bu süreçten geri dönülemez. Kırışıklık önleme yöntemlerine botoks enjeksiyonları, kimyasal soyma ve plastik ameliyat dahildir. Bu üç yöntemin de ayrı ayrı tehlikeleri ve sakıncaları bulunmaktadır. www.GojiCream.com

Goji Cream kullananlar, yorumlar – zararları?

Goji Cream kullananlar kremin zararları olamayan etkili bir gençlik iksiri olduğunu belirtmişlerdir. Ekşi sözlükte ve fast reply adlı platformda yayımlanan kullanıcı yorumları da hep olumlu yönde olmuştur.  Ekşi sözlükteki kullanıcı yorumları incelendiğinde taklit ürünlerin zararları hakkında bilgiye sahip olmak da mümkün olacaktır. Tabi ki kullanıcı yorumları veya forumlarda yapılan yorumlar bir ürün hakkında bilgi sahibi olmak için tek başına yeterli birer kaynak olarak kabul edilemez. Bu sebeple, gelin de kremin içindeki maddeleri inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olalım. Daha sonra daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

Ürünün kullanırken öncelikle cildinizi makyaj ve kirden iyice arındırın. Bunun için tonik veya benzeri bir cilt temizleme ürünü kullanabilirsiniz. İkinci adımda kremi temizlenmiş cildinize hafif dairesel masaj hareketleriyle yayın. Fakat göz çevresine uygulamaktan kaçının. Cildiniz bu uygulamanın sonunda sıkı ve derin bir şekilde nemlendirilmiş bir hal kazanacaktır. Krem yorgunluk izlerini ortadan kaldırır, cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Krem 24 saat sonra etkisini göstermeye başlar.

Bu krem goji meyvesini sihirli dokunuşuyla cildinizi yeniler. Bazı pazarlamacılar kurutulmuş meyvelerin neredeyse hiç c vitamini içermediğini iddia ederler ama bu yanlış bir tespittir. Şöyle ki; Antioksidanların bir kısmını vücudun alabilmesi için mesela bir kırmızı elmada olan vitamin, 1 kilo kuru meyvede bulunan vitamine eş değerdedir. Ayrıca taze goji meyvesinde bulunan C vitamini portakaldakinden 500 kat daha fazladır. Ayrıca bu krem hiçbir hormon içermez. Ürünü düzenli kullananların neredeyse hepsi 14 gün içerisinde en az 10 yaş daha genç göründüklerini belirtmişlerdir. 100 denekten 97’si ilk kullanımdan itibaren fark edilir sonuçlar elde ettiklerini belirtirken, 100 denekten 93’ü yüzlerindeki ince ve hafif kırışıklıkların sadece on günlük bir uygulamanın sonunda tamamen yok olduğunu belirtmiştir.  Siz de tedaviye hemen başlayın ve kafanızda hala soru işaretleri kaldıysa diğer kullanıcıların yorumlarına bir göz atın.

Ayrıca, cilt bakımı için kullanılan bu krem, goji meyvesinin cilt yenileme özelliğini içeriğinde barındırır. Cilde sürüldüğü zaman hücre yenilenmesini ve deri yenilenmesini hızlandırır. Zayıflamak isteyen kişiler yardımcı besin olarak goji berry meyvesini veya çayını tüketebilirler.  www.GojiCream.com

Orta yaşlı bir bayanım ve opera sanatçısı olduğum için sürekli sahnelerdeyim. Setlerin yıpratıcı ve yoğun temposu ve cilt gözeneklerimi kapatan ağır makyaj yüzünden olduğumdan on yaş daha yaşlı gösteriyorum. Çevremdekiler de bu konuda bir şey yapmam gerektiğini söyleyince henüz otuz yaşında bu kremi kullanmaya başlayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu ürünü internet üzerinden sipariş verdim ve hemen kullanmaya başladım. Yüzümdeki kırışıklıklar ve mimic çizgileri çok hafifledi hatta bazı hafif kırışıklıklarım tamamen yok oldu. Gerçekten bu fiyata bu kalite inanılmaz.

Şirin Suer

40’lı yaşlarında bakımlı ve nasıl göründüğüne çok önem veren bir bayanım. Büyük bir holdingde yönetici olarak görev yapmaktayım ve işim gereği sürekli yurtdışı iş seyahatlerine çıkıyorum. Estetik ameliyat yaptırmayı düşünmüyorum ve bu tür riskli uygulamalara karşı olduğumu söyleyebilirim. Şimdiye kadar pek çok kırışıklık kremi denemiş olmama ragmen istediğim kadar etkili sonuç alamamıştım fakat bir meslekdaşımın tavsiyesiyle bu mucizevi ürünü kullanmaya başladım. Ürünü beş haftadır düzenli olarak kullanıyorum. Sonuçlar çok etkileyici. Herkes estetik yaptırdığımı zannediyor. Sırrımı kimseyle paylaşmıyorum.

Berçin Tandoğan

Henüz 30’lu yaşlarda olmama ragmen cilt güzelliğim konusunda çok hassas olduğum için çeşitli bakım kremleri kullanıyorum. Bu gençleştirici kremi internette gezinirken tesadüfen keşfettim ve indirimden faydalanarak iki kutu birden sipariş verdim. Ürün hemen elime ulaştı ve bir aylık düzenli kullanımın ardından güzelleştiğimi ve cildimin daha genç durduğunu farkettim. Tabii ki dudak kenarımdaki derin kırışıklık tamamıyla yok olmadı ama hafiflediğini söyleyebilirim. Düzenli kullanmaya devam edeceğim. Ürünü geliştiren ve bize sunan herkese çok teşekkür ederim.

Nil Aksu

Goji Cream kullananlar, berry krem, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczaneBu canlandırıcı ve yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz ve gencecik görünen bir cilde kavuşmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.GojiCream.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Goji Berry cream fiyatı

Goji berry krem piyasadaki diğer ürünlerin fiyatları ile kıyaslandığında çok uygun bir fiyata satışa sunulmaktadır. Ayrıca Goji berry krem tamamen doğal içeriklere sahip olduğu için güvenle kullanabilirsiniz. Fakat piyasada farklı isimlerle ucuz kozmetik mağazalarında satışa sunulan taklit ürünlerden de sakınmak gereklidir. Resmî web sitesinde belirtilen Goji Berry Cream fiyatı oldukça uygundur. Kampanyalardan ve yüzde elli indirim fırsatlarından faydalanmak için siz de hemen bugün sipariş verin. Forumlarda sıkça bahsi geçen Goji Berry Cream fiyatı sayesinde de pek çok tüketicinin evine girmeyi başarmıştır. Siz de Goji Cream fiyatı hakkında hemen bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz: www.GojiCream.com

Goji Cream türkiye sipariş, eczane

Kremin cilt üzerindeki etkileri yalnızca sıkılaştGoji Cream türkiye sipariş, eczaneırma ile sınırlı değildir. Cildiniz için zararlı olan ultraviyole ışınlarına karşı cildi korumak için çeşitli vitaminler ve mineraller içerir bu sayede cilt hücrelerinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırmaktadır. Goji meyveleri içerisindeki geniş spektrumlu vitamin, eser elementler ve amino asitler birleşerek cildinizdeki zamanla oluşmuş kırışıklıkların yeniden oluşmasını engellemektedir. Krem kısa sürede hızla emilen tamamen doğal formülü ile cildinizin alt tabakalarındaki kolajen üretimini harekete geçirerek cildin doğal elastikiyet yapısını geri kazandırmaya büyük katkı sağlamaktadır. Kremi cildin kırışıklıklara karşı daha dirençli olmasını sağlar ve kırışıklıkların düzeltilmesinde önemli bir rol oynar. Bunu da nemlendirici özelliği ile sağlar.

Siz de eczane eczane gezmekten bıkmadınız mı? Bu mucizevi kremi nerede bulabilirim diye düşünmeye son! Goji Cream Türkiye sayfasından sipariş vermek çok kolay. Yüzde elli indirimle sipariş vermek için Türkçe olarak yazılmış Türkiye sipariş sitesine hemen tıklayın. Türkiye sipariş telefon hattı bulunmamaktadır. Acele edin çünkü stoklarımızdaki ürün sayısı sınırlıdır.  www.GojiCream.com

Goji Cream kullananlar, berry krem, yorumlar, nedir, fiyatı, türkiye, zararları, şikayet, sipariş, ekşi, kadar, eczaneBu canlandırıcı ve yaşlılık karşıtı kremi kullanarak kusursuz ve gencecik görünen bir cilde kavuşmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmi web sitemizi ziyaret edin:

www.GojiCream.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

17 COMMENTS

 1. Arkadaşlar annem kullanıyor bu kırışıklık kremini resmen arkadaşım gibi oldu. Bizi birlikte görenler arkadaş zannediyor. Kıskanıyorum vallahi 😊

 2. 35 yaşındayım ve olduğumdan çok daha yaşlı gösteriyorum ☹ Göz çevremdeki ve dudak kenarlarımdaki kırışıklıklar sağ olsun. O kadar mimik de yapmamaya özen gösteriyorum oysa ki. Bu ürünün siparişini dün verdim ve heyecanla bekliyorum. Size ne kadar zamanda teslim edildi?

  • Gülcan hanım. Ürün benim elime iki günde geçti ama sitesinde verilen bilgilere ve benim yakın çevremden duyduğuma göre maksimum 3 günde olması gerekiyor.

 3. Bir ayda müthiş bir sonuç aldım cildime çok iyi gelmesi ile birlikte kaz ayaklarım kırışıklıklarımda gözle görülür bir düzelme oldu. En güzel yanı da tüm yüz için sabah akşam kullanılabiliyor olması. Sevgiler.

 4. Cilt bakımı konusunda deneme ve yanılma yöntemi ile ufak çapta uzmanı oldum bu işin desem abartmış olmam herhalde. Bana sorarsanız engin bilgilerimden faydalanın ve bu kreme bir şans verin.

 5. Bu üründen gerçekten çok memnun kaldım. Alnıma daha yoğun uyguluyorum çünkü en sorunlu yer orası. Bir de arkadaşlara bir tavsiyem olacak: Bitkisel yağlar kullanmayın derim çünkü göz altında beyaz yağ bezeleri yapıyor. Hem de üç beş kere sürsen bile sakın haaaa!!!

 6. 37 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır göz çevresi kırışıklarım var. Cildim karma, düzenli olmasa da zaman zaman göz çevresi kremi kullandım. Evde doğal tarifler hazırladım ve onları denedim uzun süre ama pek bir etkisini göremedim. En son bu kremi duydum. Piyasanın en iyilerindenmiş. Aylardır kullanan kişi söyledi ve bizzat gördüm. Yüzünde tek bir kırışık yoktu. Yine de bilemiyorum her cilt farklı acaba bana da uyar mı diye. Nihayetinde pahalı ürünler ve çöpe para atmak istemiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

 7. Yaş 39 göz kenarları kırışmaya yüz tuttu. gülerken iyice belli oluyor. Yorumları okudum
  ve ben de bir denemek istiyoruumm.

 8. Yaşım 29 oldu. Bu sebeple artık anti-ageing özelliği olan bir krem kullanmak istiyorum. Bu konuda çok kararsız kaldım o kadar çok marka ve ürün var ki. Son olarak bu üründe karar kıldım. Umarım doğru karar vermişimdir:)

 9. Tabi ki kısa sürede faydasını görmek zor. Fakat düzenli kullanmaya başladıktan sonra cildimde bıraktığı etkiyi sevdim. İlaç gibi resmen. Reçeteyle yazdırasım var😊

 10. Bu krem süper. Onun dışında haftada bir uyguladığım bir doğal maskem var. Nemlendirici ve yüksek koruma faktörlü güneş kremi ve tabi ki de gül suyum veee her gün yüzümü yıkadığım soda da var listemde. Herkese öneririm. Cildinize bakmadan ve her gün yüksek faktörlü güneş kremi kullanmadan. En önemlisi de en az sekiz bardak su içmeden kırışıklıklardan kurtulmayı beklemeyin. Krem tek başına yeterli olur diye düşünmeyin.

 11. Pahalı ürünlerle uğraşmak çok gereksiz geliyor bana. Bu kremi alın hem daha uygun hem de daha etkili sayılabilecek bir ürün. Bunların sadece markasına para vermeyin. Nasılsa kremi sürdüğünüzde kimse size şu markayı kullanıyor demez.

 12. Ben de kesinlikle bu kremi kullanmanızı öneririm. Araştırırsanız cilt yenileyici özelliğine şaşıracaksınız. Gerçekten de cildi yeniliyor ve kırışmasını önlüyor. Piyasada en uygun fiyata web sitesinde satılıyor. Tüm bayanlara ve hatta kendine bakan baylara şiddetle tavsiye ederim

 13. Bugüne kadar TV’lerde çıkan ünlü doktorların sitelerinden pahalı organik bitkisel kremler satın aldım. İsim versem şimdi onları kötülemiş olurum belki bir tek bende öyle etki yapmıştır.
  Bu yaşa kadar hiç yüzüme krem sıkılaştırıcı nemlendirici toner makyaj vs. uygulamadım sivilce vs. sorunum olmadığı için de herhangi bir krem arayışına girmemiştim. Bu sene bu kremden satın aldım. Birkaç gece sürdükten sonra sabah dikkatle yüzümü inceledim ince çizgiler daha az belirgin belirgin hale gelmişti. Kısacası size tavsiye edebileceğim tek ürün diyebilirim.

 14. Zararlı çevre kirleri, kötü beslenme ve kaloriferlerin ya da klimaların kuruttuğu hava giderek daha çok insanda cilt sorunlarına neden oluyor. Bu yüzden kişinin tüm cilt temizliğini kendi cilt tipine uygun bir şekilde yapması önem taşıyor. Bununla ilgili dermatoloğunuzdan mutlaka yardım almalısınız. Çünkü cilt bakımı güzellik bakımı değil öncelikli olarak cilt hastalıklarını önleyici bir koruma programı olmalıdır.

 15. Ben 26 yaşıma yeni bastım sayılır ama kalıtsal mıdır nedir bilmiyorum 1-2 seneye yakındır gözaltı çizgilerim oluştu. Belki ben abartıyorum ama rahatsız olmaya başladım günden güne. Gözaltında şişme, morluk gibi sorun yok ama çizgiler var. Ayrıca alın ve ağız kenarlarında çok çok hafif mimik çizgileri var. Kremi nerden satın alsam fiyatı daha uygun olur acaba?

  • Ürünün taklitleri satılıyor ucuz kozmetik ürünler satan dükkanlarda. Sizler sakın ola itibar etmeyin. Bir arkadaşım yanlışlıkla sahte ürün satın almış alerji yaptı tüm yüzünde sivilceler çıktı. Resmi internet sitesi bu: http://www.gojicream.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here