Bomb Size serum – mevcut kullanıcı yorumları 2020 – malzemeler, nasıl kullanılır, o nasıl çalışır , görüşler, forum, fiyat, nereden alınır, üretici firma – Türkiye

3.8/5 - (16 votes)

Bomb Size serum - mevcut kullanıcı yorumları 2020 - malzemeler, nasıl kullanılır, o nasıl çalışır , görüşler, forum, fiyat, nereden alınır, üretici firma - TürkiyeBomb Size ile tanışın! Bir kadının hayallerini gerçeğe çevirecek, onu bıçak altına yatmadan istediği göğüslere kavuşturacak harika bir kremle karşınızdayız. Bu harika ürün, sağladığı mükemmel fayda ile, mevcut kullanıcı yorumları 2020 kategorisinde zirveye çıktı!

Göğüslerinizin sarkık olmasından dolayı istediğiniz kıyafetleri özgürce giyemiyor ve kendinizi özgüvensiz mi hissediyorsunuz? Can yakan sütyenlerden sıkıldınız mı? Bomb Size’ın yenilikçi formülü ile çekici ve hayallerinizi süsleyen bir görünümü sunuyor. www.BombSize.tr

Şimdi alın, Bomb Size ile daha yuvarlak göğüslere sahip olun ve özgüveninizi geri kazanın!

Şimdi sipariş verin:

www.BombSize.tr

Sınırlı fiyat teklifi:

-50% İNDİRİM!

Neden Bomb Size?

Bomb Size doğanın mucizelerini ufacık bir tüpte size sunar. Ürünün içeriği, göğüslerin şeklini ve dokusunu iyileştirdiği kanıtlanmış doğal elementlerden oluşur.

Bu serum sayesinde her yaştan kadın, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan dolgun ve yuvarlak göğüslere sahip olabilir. www.BombSize.tr

Neden Bomb Size’ı kullanmalısınız?

 • Doğal şekillendirme: Göğüsleri şekillendirmek için en iyi seçenektir. Bomb Size sayesinde göğüsleriniz dolgun, yuvarlar ve doğal gözükür.
 • Zararsız: Bomb Size’ın vücudunuza herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
 • Özgüven: Bomb Size çekici hissetmenizi sağlar. Harika göğüslerle kendinizi yeniden
 • Ameliyatsız yuvarlak ve dolgun göğüsler: Bıçak altına yatmak çoğu kadının korkulu rüyasınız. Neyse ki bu harika serum ile mükemmel göğüslere kavuşabilirsiniz.
 • Göğüs sarkmalarına veda: Kadın korkulu rüyası olan sarkmış göğüslere Bomb Size ile veda edebilirsiniz.

Bomb Size serum, malzemeler, nasıl kullanılır, o nasıl çalışır , yan etkiler

Bomb Size serum, malzemeler, nasıl kullanılır, o nasıl çalışır , yan etkilerAnglia Ruskin Üniversitesi’nden (ARU) Profesör Viren Swami liderliğindeki Meme Boyutu Memnuniyeti Araştırması (BSSS), 40 ülkede 18.541 kadınla anket yapmak için 100’den fazla uluslararası uzmanı bir araya getirdi ve şimdiye kadarki en büyük “vücut algısı” araştırmasını bir kültürlerarası çalışma haline getirdi. www.BombSize.tr

Body Image dergisinde yayınlanan araştırma, katılan kadınların% 48’inin şu anda sahip olduklarından daha büyük göğüsler istediğini ortaya koydu. Dünyada milyarlarca kadın yaşıyor ve çoğun tek bir konuda hem fikir: Dolgun ve yuvarlak göğüslere sahip olmak, onları daha çekici kılıyor. Tam da bu noktada imdada yetişen bu serum, kadın sağlığını tehlikeye atmadan onlara çekici bir görünüm sağlıyor.

Bu ne için kullanılıyor? İçindeki malzemeler neler? Bu serum tam olarak ne işe yarıyor? Nasıl kullanılır, yan etkiler neler? gibi soruların aklınızdan geçtiğini biliyoruz. Bomb Size ile ilgili her şey için ürünün web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.BombSize.tr

Bomb Size krem doğal yollarla kadınların göğüslerini daha dolgun, daha dik ve daha yuvarlak hale getirir. Üstelik bunu yaparken de sağlığınıza bir zarar vermez. Direkt olarak göğüslere uygulanan bir ürün olduğu için, cerrahi işlem veya ilaç almaktan çok daha güvenlidir.

Dolgun ve yuvarlak göğüslere sahip olan kadınlar, kendilerini çok daha genç hisseder. Bomb Size yalnızca göğüslerinizin kompozisyonunu düzeltmekle kalmaz, dolaylı olarak kendinizi iyi hissetmenizi de sağlar. Bomb Size’ın düzenli kullanımda birkaç hafta içerisinde harika sonuçlar ortaya koyduğu, klinik testlerle kanıtlanmıştır. www.BombSize.tr

Bomb Size malzemeler:

 • Pueraria mirifica kökü ekstresi: Uzakdoğu tıbbında gençleştirme uygulamaları için kullanılır. Cilt hücrelerini yeniler ve yaşlanmayı önler. Ayrıca iyi bir antioksidandır. Antioksidanlar, vücudunuzdaki stresi ve oksidatif hasarı azaltan kimyasal bileşiklerdir.
 • Anemarrhena asphodeloides (kök) özü: Önemli bir antioksidandır. Kan dolaşımını sağlar, damar tıkanıklığı riskini önler. Farmakolojide de sıklıkla kullanılır.
 • Macadamia tohumu yağı: Doğanın sunduğu mucizelerden biridir. Hücre yenilenmesi ve nemlendirme sağlar. Özellikle göğüslerdeki kan dolaşımını iyileştirir.
 • Simmondsia chinensis tohum yağı: Hücre yenilenmesi sağlayarak yaşlanma etkilerini geciktirir ve ayrıca göğüs boyunun artmasına katkı sağlar.
 • Shea yağı: İnanılmaz bir nem kaynağıdır. Hidrasyona yardım ederek memelerdeki yaşlanma etkilerini önler. Hücre yenilenmesini teşvik eder.

Nasıl kullanılır? Bomb Size’ı kullanmak inanılmaz derecede basit. Göğsünüze bir miktar yayın ve tamamen emilmesini sağlamak için 5-10 dakika nazikçe masaj yapın. Aynı işlemi diğer göğsünüz için de tekrarlayın. www.BombSize.tr

Peki, o nasıl çalışır? Evet, aklınızda o nasıl çalışır diye bir soru işareti belirmiş olabilir. Bomb Size’ın etkisini görmek için günde 2 kez 2-4 hafta arası düzenli olarak kullanmanız gerekiyor.

Bu şekilde kullanırsanız 30 gün sonra gözlerinize inanamayacağınız sonuçlar elde edeceksiniz. Bomb Size tamamen doğal bileşenlerle hazırlandığı için kontrendikasyonlar söz konusu değildir. www.BombSize.tr

Özet:

Bomb Size göğüsteki sarkmaları düzeltmek ve göğüsleri büyütmek için tasarlanmış, doğal bir kremdir. Bu sayede kadınlar bıçak altına yatmadan çok daha iyi görünen, çekici göğüslere kavuşabilmektedir. Bomb Size’in etkisi, düzenli kullanıldığında, 30 gün içerisinde kendisini göstermeye başlar.

Bomb Size görüşler, forum, yorumlar

Bomb Size görüşler, forum, yorumlarBomb Size’ı bir kere deneyenler ondan asla vazgeçemiyor! Mevcut kullanıcı yorumları 2020 ve forum içeriklerine bir göz attığınızda, insanların bu ürünü ne kadar çok sevdiklerini göreceksiniz!

Güzellikle ilgili forum gibi platformlardan ürüne gelen yorumlar ve görüşler göz önüne alındığında, Bomb Size’ın yılın en sevilen ürünlerinden biri olduğunu anlayabiliyoruz. www.BombSize.tr

Bomb Size görüşler. Biz biraz susalım ve ürüne gelen yorumlar ve görüşler konuşsun!

Bu krem inanılmaz! Göğüslerimdeki sarkma yüzünden kendimi çok kötü hissediyordum. Bomb Size’a bir şans vermek istedim ve sonuç mükemmel oldu. Her gün 2 kere kullandım ve şu anda dönüp baktığımda keşke daha önce bu ürünle tanışsaydım diyorum.

Emel, 26

Doğumdan sonra ister istemez göğsüm eski görüntüsünü kaybetti. Kendimi artık çekici ve güzel hissetmemeye başlamıştım ki bir arkadaşımdan Bomb Size’ı duydum. 3 aydır kullanıyorum ve sonuç inanılmaz. Hamilelikten sonra göğüslerinden memnun olmayan her kadına gözüm kapalı öneriyorum. İçeriğinin tamamen doğal olması da benim için çok büyük bir artı.

Deniz, 31

Uzun yıllardır göğüslerimin şeklinden şikayetçiyim ve bu beni oldukça utangaç bir insan yaptı. İstediğim kıyafetleri giyemiyor, göğüslerimi toparlasın diye canımı yakan sütyenler takmak zorunda kalıyordum. Ameliyat olma fikri ise beni inanılmaz korkutuyordu. Neyse ki Bomb Size’ı keşfettim. İki ay önce deneyip bir şans vermek isteyerek aldım ve sonuç inanılmaz. Göğüslerimle birlikte utangaçlığımın da düzeldiğini fark ediyorum. Kendimi  artık çok daha rahat ve mutlu hissediyorum. Teşekkürler!

Aylin, 35

Şimdi alın, Bomb Size ile daha yuvarlak göğüslere sahip olun ve özgüveninizi geri kazanın!

Şimdi sipariş verin:

www.BombSize.tr

Sınırlı fiyat teklifi:

-50% İNDİRİM!

Özet:

Bomb Size yüzlerce kadının hayatını güzelleştirdi ve güzelleştirmeye de devam ediyor. Neden bu şanslı kadınlar arasında sen de olmayasın ki?

Bomb Size fiyatı ne kadar, fiyat

Bomb Size fiyatı ne kadar, fiyatEvet, Bomb Size fiyatı ne kadar dediğinizi duyar gibiyiz. Güzellik pahalıdır diye oldukça yanlış bir algı var. Evet, estetik ameliyatlar ile güzelleşmek oldukça pahalı. Şuradan göz atabileceğiniz gibi, fiyat aralığı 3 bin ile 20 bin tl arasında gidip gelen meme estetiğinin yanında, Bomb Size fiyat olarak oldukça makul kalıyor.

Bomb Size tamamen doğaldır ve evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir üründür. Bu sebeple fiyatı ne kadar diye düşünenlerin endişelenmesine hiç gerek yok! Ürünün web sitesini ziyaret ederek fiyatını öğrenebilirsiniz. www.BombSize.tr

Özet:

Bomb Size, göğüslerinizde bir iyileştirme için yaptıracağınız cerrahi operasyonlara kıyaslayınca, gerçekten uygun fiyatlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bomb Size’ın fiyatlarını üretici belirtlemektedir.

Bomb Size nereden alınır, eczane

Bomb Size nereden alınır, eczaneGelelim en önemli şeye, Bomb Size nereden alınır? Bu harika krem nereden alınır, yalnızca eczanelerde mi satılır, eczane dışında nasıl ulaşabilirim gibi kafanızda takılar sorular varsa, hemen giderelim! Kaliteli güzellik ürünlerini eczane dışında bir yerde bulamayız diye bir şehir efsanesi var.

Oysa artık her şeyin online olarak satıldığı bir çağda yaşıyoruz ve herhangi bir ürün için nereden alınır diye düşündüğümüzde, Bomb Size’da da olduğu gibi, aklımıza ilk olarak ürünün web sitesi geliyor. www.BombSize.tr

Özet:

Bomb Size’a sahip olmak istiyorsanız, çok uzağa gitmenize gerek yok! Üreticinin web sitesini ziyaret ederek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Bomb Size amazon, üretici firma – Türkiye

Bomb Size amazon, üretici firma - TürkiyeBomb Size amazon üzerinden satılıyor mu? Amazon web sitesine girip Bomb Size yazdınız ve ürün bulunamadı cevabını aldınız muhtemelen. Aynı şey ebay için de geçerli. www.BombSize.tr

Her türlü sahte ürün satışının önüne geçmek için, Bomb Size Türkiye sınırları içerisinde yalnızca üretici firma web sitesi üzerinden satılmaktadır. Sahte kozmetik ürünlerinin nelere yol açabileceğini buradan okuyabilirsiniz.

Üretici firma, bu konuda oldukça hassas ve bu sebeple Türkiye içerisinde ebay ve diğer e-ticaret siteleri üzerinden Bomb Size satışı yapılmıyor. www.BombSize.tr

Özet:

Herhangi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalmamak için, lütfen Bomb Size’ı yalnızca üretici firmanın web sitesinden sipariş edin.

Bomb Size hakkında sık sorulan sorular:

 • Bomb Size’ın fiyatını nasıl öğrenebilirim?

Üreticinin web sitesini ziyaret ederek ürünün fiyatını öğrenip, sipariş verebilirsiniz.

 • Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mı?

Hayır. Bomb Size tamamen doğal ürünlerden üretilmiştir ve sağlık üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur.

 • 40 yaş üstü kadınlarda işe yarıyor mu?

Bomb Size, her yaştan kadınlar için tasarlandı. Bomb Size kullanırken, yaşınızla ilgili bir endişenizin olmasına hiç gerek yok.

 • Bomb Size’la birlikte herhangi bir ek ürün kullanmama gerek var mı?

Hayır. Göğüslerinizin dolgunlaşması ve daha güzel hatlara sahip olması için yalnızca, düzenli olarak Bomb Size kullanmanız yeterli olacaktır.

www.BombSize.tr

Şimdi alın, Bomb Size ile daha yuvarlak göğüslere sahip olun ve özgüveninizi geri kazanın!

Şimdi sipariş verin:

www.BombSize.tr

Sınırlı fiyat teklifi:

-50% İNDİRİM!

14 COMMENTS

 1. Bu krem hamilelikten sonra resmen hayat kurtarıcı. kokusu çok hafif ve çok kolay uygulanıyor hem göğüslerimi toparladı hem de kendimi daha iyi hissetmemi sğaladı.

 2. Bu kremi yaklaşık 2 aydır günde iki kez kullanıyorum ve eşim farkı direkt gördü. Göğüslerim daha diri ve toplu. Bir süredir giyemediğim dekolteli kıyafetlerimi ve bikinimi de rahatlıkla giymeye başladım artık saklayacak bir şeyim yok çünkü!

 3. Ürünü göğüslerinden memnun olmayan eşim için aldım ve bayıldı. Kullanmaya başlayalı daha 1 ay olmadı ama şimdiden kremin işe yaradığını söylüyor.

 4. 42 yaşında 3 çocuk annesiyim. Doğumlardan sonra eski göğüslerimden eser kalmadı. Komşumun tavsiyesiyle birlikte bu kremi aldık ve ümitsizce kullanmaya başladık. Henüz yeteri kadar kullanmadım ama göğüslerimdeki sıkılaşmayı az da olsa hissediyorum.

 5. Ürün çok hızlı şekilde elime ulaştı ve paketlemesi çok iyidi. kullanmaya yeni başladım sonuç aldıkça tekrar yorum yazıcam.

 6. Bu krem harika bişey. göğüslerimin daha dolgun olduğunu hissediyorum. hamilelikten sonra kullandım ve pörsümüş göğsümü sıkılaştırmaya yardımcı oldu.

 7. Yıllardır göğüslerimi toplatmak için estetik ameliyat olmayı planlıyordum ancak fiyatlar yüzünden kısmet olmadı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bomb size’ı sipariş ettim. İçeriğinin doğal olması sebebiyle oldukça alerjik olan bünyemde bile bir reaksiyona sebep olmadı. Sabah akşam kullanıyorum ürünü henüz 10 gün oldu. Ancak kullandıktan hemen sonra bile göğsünüz gözünüze daha güzel gelmeye başlıyor.

 8. Göğüslerin ameliyat olmadan sadece bir kremle dolgunlaşması fikri bana hiç inandırıcı gelmiyordu ancak yine de denemek istedim. İnsan bayaaa yanılabiliyormuş 😀 Göğüslerim gerçekten daha dolgun ve düzgün gözüküyor.

 9. Bu kremi çok seviyorum! Gerçekten güzel kokuyor ve vaatlerini yerine getiriyor. Ayrıca çokda güzel nemlendiriyor. Gerçekten kaliteli.

 10. Bu ürünü çok etkili buldum. Tam olarak nasıl kullanılması gerekiyorsa öyle yaptım. Ciddi anlamla cildim sıkılaştı. Çok etkili ve tüm hamile kadınlara bu ürünü tavsiye ederim. Tatile gittiğinizde de çantanızda taşıyabileceğiniz kadar küçük.

 11. 23 yaşındayım ve oldukça büyük göğüslerim var. Yaşım ilerledikçe göğsümün daha da sarkması en büyük korkularımdan biri. Şu an sarkık değiller ama önümüzdeki yıllarda olabileceklerini biliyorum, bu yüzden göğsümü sıkılaştırabilecek ve dik gösterecek bir göğüs kremi bulma arayışına başladım. Araştırmalardan sonra içeriğinin temiz oluşuna ve yorumlara güvenerek Bomb Size’ı sipariş ettim. Bu ürünü gece gündüz kullanıyorum. Göğüslerimi çok iyi nemlendiriyor ve şimdi bile daha da büyük görünüyorlar. İçeriği öyle güzel ki göğsümdeki ton eşitsizliğinden ve nemsizlikten olan pütürlerden de kurtuldum. Ürünü kullanmaya başlayalı bir ay oldu ve bittikçe satın almaya devam etmeyi düşünüyorum kesinlikte. Ayrıca kokusu da efffsane.

 12. Minyon ama büyük göğüslüyüm. Bu yüzden göğüslerimin sarkıp kötü gözükmesinden çok korkuyordum. Annem bomb sizeı bir süredir kullanıyor ve çok memnun. Ben de göğüslerimin sarkmasını önlemek için kullanmaya başladım. İnanılmaz güzel nemlendiriyor ve yeterince nemlenince göğüsleriniz gözünüze inanılmaz güzel gözükmeye başlıyor. Bu kremi uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca kargo hızı ve paketlemeside çok iyiydi.

 13. Krem çpk sağlam paketlemişti. Kilo vermek istiyor ancak göğüslerimin sarkmasından ciddi korkuyordum. Bu ürünü kullanarak başladım kilo vermeye. Şimdiye kadar 10 kiloya yakın verdim ve göğüslerim küçülsede bir sarkma olmadı aşırı mutluyum!!!!!!! Kilo vermek isteyibde göğüslerinin sarkmasından korkan kızlara öneririm harika bir krem gerçekten. http://www.BombSize.tr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here