Black mask nedir, satın al, siyah nokta, jeunesse, fiyat, ekşi, gratis, yorum, watson, purifying peel-off mask, türkiye

4.9/5 - (53 votes)

Black mask nedir, satın al, siyah nokta,jeunesse, fiyat, ekşi, gratis, yorum, pl, watson, purifying peel-off mask, türkiyeKusursuz bir cilde kavuşmak istiyorsanız tamamen bitkisel içeriğe sahip olan ve klinik testlerden geçmiş olan siyah maskeyi mutlaka denemelisiniz. İçerdiği minerallerin ve yağların etkisiyle derinlemesine cilt temizliği sunan bu ürün, siyah noktalarla, sivilcelerle, kurdeşenlerle ve ciltteki sivilce izleriyle savaşarak etkili sonuçlar sunmaktadır. Bu ürünün orijinali yalnızca şirketin resmî web sitesinden temin edilebilir. Daha fazla bilgi: www.BlackMask.com 

Black mask nedir, satın al, siyah nokta,jeunesse, fiyat, ekşi, gratis, yorum, pl, watson, purifying peel-off mask, türkiyeSiyah maskeyi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmî web sitemizi ziyaret edin.

Hemen sipariş verin: www.BlackMask.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Black Mask nedir, ekşi, purifying peel-off mask

Black Mask nedir, ekşi, purifying peel-off maskBlack mask nedir diye düşünüyorsanız İngilizcede purifying peel-off mask diye tabir edilen ve Türkçe anlamı arındırıcı soyulabilir maske olan yüzde yüz doğal ve sonuç garantili bir maske olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu maske ne işe yarar? Maske diğer tüm peel-off ürünler gibi cilde uygulandığında bir süre beklenir ve kuruduktan sonra elle soyulur. Cildi açık gözeneklerde biriken kir ve yağlardan arındırarak tazeler. Maske, yüzünüzdeki dokuları ve hücreleri zengin içeriğiyle besler ve mükemmel bir görünüme kavuşturur. Üst deride peeling etkisi yaratarak taze deri oluşumunu hızlandırır ve böylece sivilce, siyah nokta gibi cilt kusurlarının oluşumunu engellerken mevcut olan cilt kusurlarını da yok eder. İçeriğinin zenginliği sayesinde, yüzdeki kırışıklıkları engelleyerek yaşlılık görünümünü azaltır. Mineraller açısından oldukça zengin olan bu maske, yüzü toksinlerden, kirlerden ve fazla yağlardan arındırarak tazelenmiş, canlanmış ve ferahlamış bir cilt sunar. Gözenekleri açarak oksijen alınımı artırır ve bu sayede cildi uyararak hücre yenilenmesini hızlandırır, iltihapları engeller ve mükemmel bir bakım sağlar.

Diğer purifying peel-off veya peel-off ürünlerden farkları ise tamamen doğal içeriğe sahip olması, dermatologlar tarafından onaylanmış olması ve tüm klinik testlerden geçmiş olmasının yanı sıra dünya çapında popülerlik kazanması şeklinde sıralanabilir. Öyle ki bu maskenin, internet üzerinden ürünün adıyla ekşi sözlükte arama yapıldığında bile yorumlar arasında bahsinin geçtiği görülmektedir. Ürün, bir ekşi sözlük yazarı tarafından siyah maske Ekşi kategorisinde sivilce çekici maske olarak tabir edilmiştir. Bu ifade doğrudur. Gerçekten de bu ürün sivilceleri ve sivilcelere sebep olan yağ ve kirleri, adeta ciltten bir mıknatıs gibi çekerek uzaklaştırmaktadır. www.BlackMask.com 

 • Biberiye Yağı: Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlamak için kullanılabilecek en etkili üründür. Yağın içeriğindeki aktif maddeler, deriye derinlemesine nüfuz ederek kir ve zararlı maddelerden arındırırken bir yandan da siyah noktalar ve yağbezleri ile etkili şekilde mücadele eder.
 • Güvercin Ağacı Özü: Cildinizi nemlendirir (derinlemesine işleyerek), yumuşatır ve düzgünleşmesini sağlar. Deriye esneklik kazandırır, rahatlatır, tahrişleri ve iltihaplarla savaşır.
 • Jojoba Yağı: Ciltteki kırışıklıkları mükemmel şekilde onarır, cildin gerginleşmesini sağlar, onu yeniler, yumuşatır ve nemlendirir diğer yandan da ciltteki kabarıklıkları düzeltir. Jojoba yağı yüz bölgesindeki cildi gerer ve yumuşatır, pürüzsüz ve kadifemsi bir doku kazandırır.
 • Okaliptüs Yağı: Yağbezlerinin faaliyetini düzenler, cilt gözeneklerini beyazlatır ve daraltır, drenaj fonksiyonları iyileştirir ve böylece siyah noktalarının oluşmasını engeller.

Black Mask yorum,  kullananlar

Black mask yorum veya jeunesse kullananlar yazarak internetten bir araştırma yaparak da ürünü kullananların görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

Peki bu ürün nasıl kullanılır? Bu doğal ve yüzde yüz sonuç garantili ürünün kullanımı oldukça basittir. Dilerseniz sadece yüze dilerseniz de tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. İster parmağınızla isterseniz de bir fıBlack Mask yorum, kullananlarrça yardımı ile dilediğiniz bölgeye uygulayıp 30 dakika kadar bekleyin. 30 dakikadan sonra ılık su ile yıkayabilir veya 15-20 dakika kadar daha bekleyip soyarak da çıkarabilirsiniz. Maskeyi yavaş el hareketleriyle sıyırmaya özen gösterin. Bu uygulamayı haftada 2 veya 3 kez tekrarlamanızda fayda var. Ürün ne sıklıkla ve nasıl kullanılır şeklinde sorularınız varsa forum sayfasındaki kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca forum sayfasında ürünün temin etmekle ilgili sorularınızın yanıtlarını da bulabilirsiniz.

Maske, birinci kullanımdan itibaren gözeneklere nüfuz ederek, genişlemiş olan hücrelerdeki siyah birikimlerin dışarı atılmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda cilde ışıldama ve yumuşaklık kazandırır. Üçüncü, dördüncü kullanımda artık cilt siyah noktalardan arınmış ve böylece sivilce problemi de azalmış olur. Cilt pürüzsüzleşmeye ve lekeler de yok olmaya başlar. Cildin daha canlı ve daha taze bir hale geldiğini fark edilir. Sekizinci, onuncu kullanımda gözle görülür düzeyde farklılık olduğu görülür. Siyah noktalardan dolayı genişlemiş olan gözeneklerde sıkılaşma olur ve lekelerden ve aknelerden cildin neredeyse tamamen arındığı görülür. Alın ve göz çevresinde meydana gelen yaşlılık belirtisi çizgilerde de azalma fark edilecek seviyeye gelecektir. www.BlackMask.com 

Otuzlu yaşlarımdayım. Ergenlik dönemimde sivilce sorunu yaşamadığım halde birkaç aydır çene ve alın bölgemde sürekli sivilce çıkıyordu ve dayanamayıp sıktığım için kırmızı yaralar oluşuyordu. Zamanla sivilceler geçse de iz bıraktı. Sürekli fondöten kullanıp cildimi havasız bırakmak da istemiyorum. Bu sebeple kullandığım cilt bakım ürünlerini gözden geçirmeye karar verdim. Bir arkadaşım bana bu maskeyi önerdi. Dermatolog onaylı olduğu ve doğal içeriğe sahip olduğu için yan etki endişesi duymadan kullanmaya başladım. İzler umduğumdan da çabuk kayboldu. Ayrıca yağlı bir cildim olduğu için bu maske cildimin yağ dengesini de sağladı. Bu ürünü herkese tavsiye ediyorum.

Müjgan Budak

Yeni evliyim ve eşim cilt güzelliğine aşırı düşkün. Lise yıllarım da sivilcelerle ve siyah noktalarla mücadele ederek geçti. Doktora gittim. Ağır ilaçlar kullandım. Bu ilaçlar hormonlarıma da büyük zarar verdi. Karaciğerim yoruldu ve daha birçok sorun yaşadım. Şu an 28 yaşındayım ve kâbus geri döndü. Ufak tefek çıkmaya başlayan sivilceler tüm yüzümü ve hatta vücudumu sardı. Yüzüme korkudan bir ürün de uygulamadığım için cildim bakımsız kaldı ve gözeneklerim tıkandı. Sonra internette bir araştırma yaptım ve siyah maske karşıma çıktı. Tamamen doğal olması, insanların olumlu yorumları ve karaciğeri yormuyor olması sebebiyle bir şans vermek istedim. Sonuç inanılmazdı. Tam on beş gün içinde izler yok oldu. Cilt tonum düzeldi. Hatta bir iki kırışıklığım vardı onlar bile hafifledi. Sevgilim de bu sonuçtan oldukça memnun.

Zuhal Dönmez

Kırk yaşındayım ve cildimdeki gözeneklerle başım dertte. Kullandığım ucuz süpermarket ürünleri cildimi mahvetti. Bir süre cildimi dinlendirip hiçbir ürün kullanmamayı düşündüm fakat bu sefer de gözeneklerim iyice kapandı ve siyah noktalarım belirginleşti. Yüzümde kırışıklıklar da var. Bir gün eşimle katıldığım bir davette eşimin yeğeni yüzümdeki sivilce izlerinin çok çirkin olduğunu söyledi ve çok utandım. Bir çözüm bulmam gerekiyordu. Kız kardeşim siyah bir maske kullandığını ve yüzünün gençleştiğini söyledi. Benim için yakınlarımın tavsiyeleri çok önemli bu yüzden ürünü internet sitesinden sipariş verdim ve düzenli olarak kullanmaya başladım. Sonuç beklediğimden çok daha iyi oldu. Gerçekten başarılı bir ürün. Lekeler on gün içinde tamamen yok oldu.

 Gülnur Ateş

Black mask nedir, satın al, siyah nokta,jeunesse, fiyat, ekşi, gratis, yorum, pl, watson, purifying peel-off mask, türkiyeSiyah maskeyi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmî web sitemizi ziyaret edin.

Hemen sipariş verin: www.BlackMask.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

Black Mask satın al, fiyatı

Black Mask satın al, fiyatıArama motorunuza Black Mask satın al yazdığınızda pek çok farklı seçenekle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu ürünün orijinalini en uygun fiyat garantisiyle temin etmenin tek güvenli yolu resmi sitesi olan (www.BlackMask.com ) adresini ziyaret etmektir. Ürünün fiyat bilgisine ulaştıktan sonra şirketin resmî sitesindeki Black Mask satın al seçeneğine tıklayarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Gratis ve Forever gibi kişisel bakım mağaza zincirlerinde satılan benzer ürünler sizi yanıltmasın. Siteden sipariş verdikten sonra siparişinizi onaylamak için operatörlerimiz sizi arayacaktır. Bilgileriniz kaydedildikten sonra siparişiniz adresinize teslim edilir. Ödemenizi sipariş tesliminde yapabilirsiniz.

Black Mask siyah nokta

Black Mask, Jeunesse markasının bir ürünüdür ve Watsons gibi mağazalarda satılan siyah nokta peelingleriyle karıştırılmamalıdır.  Çünkü siyah nokta bantları ve siyah maske farklı sorunlar için geliştirilmiş ürünlerdir ve bu mağazalarda satılan market ürünü kategorisindeki kremler sivilce sorunlarına çözüm sağlamakta pek de başarılı değillerdir.  www.BlackMask.com 

Black Mask  türkiye eczane, voox, pastel big, pilaten – sipariş

Black Mask türkiye eczane, voox, pastel big, pilaten - siparişKızarıklıklar, pigment lekeleri, yara izleri, sivilce lekeleri, damar lekeleri, sivilceler gibi bazı nedenlerden dolayı kusurlu olan cilde sorunlu cilt denir. Sivilceler sıkıldığında irin üzerindeki deri patlar ve bakteri, iltihap ve lökositlerden oluşan irin cildi kirletir. Bu kirlenme iltihaba yol açabilir ve sonuçta daha derin veya sayıca daha fazla sivilce çıkabilir. Teste tabi tutulan 100 kullanıcıdan 91’inde ilk kullanımdan sonra iyileşme görülmüştür. Maskeyi kullanan 84 kişinin cildi, 14 günlük düzenli kullanımın ardından sağlıklı görünüme kavuşmuştur. 93 kişi tam bir tedavi sürecinin (1 ay) ardından siyah noktalar ve sivilcelerden kurtulduğunu bildirmiştir. Ürünün vitamin ve mikroskobik elementler gücü sekiz kez arttırılmıştır. Ayrıca hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve acısız ve kolay bir şekilde soyulmaktadır. Bu maske eczane ürünü değildir ve Türkiye sınırlarında faaliyet gösteren eczanelerde satışa sunulmamaktadır. Ürünü sipariş etmek için resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde tüm Türkiye içinde ekspres kurye teslimatı sunduğunu görebilirsiniz. Ürün sıklıkla Shills ve Voox gibi markaların ürettiği siyah maskelerle hatta bazen loreal telescopic carbon black mascara adlı ürünle bile karıştırılmaktadır. Siz de bu hataya düşmemek ve Orijinal ürünümüzü avantajlı bir fiyat karşılığında satın almak istiyorsanız özel kampanyalardan faydalanmak için elinizi çabuk tutun. www.BlackMask.com 

Black mask nedir, satın al, siyah nokta,jeunesse, fiyat, ekşi, gratis, yorum, pl, watson, purifying peel-off mask, türkiyeSiyah maskeyi kullanarak kusursuz bir cilde sahip olmak ve bu muhteşem ve mucizevi ürüne sahip olmak için lütfen resmî web sitemizi ziyaret edin.

Hemen sipariş verin: www.BlackMask.com

Sınırlı teklif: Indirim -50%

18 COMMENTS

 1. Ben bu ürünü sürekli kullanıyorum. Kesinlikle işe yarıyor. Kullanan arkadaşlara söylüyorum. Yüzünüzü sıcak suyla ve sabunla yıkadıktan sonra kullanırsanız faydasını görürsünüz. Ürünü temiz cilde uygulamak lazım. Özellikle de duştan sonra buhar banyosu yaptıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederim

 2. Otuz yaşında bir bayanım. Yüzümde ergenlikten kalma sivilce izleri vardı. Piyasada popüler olan birçok krem kullandım fakat istediğim sonucu bir türlü alamadım. Arkadaşlarımın da tavsiyesiyle internetten sipariş verdim. Ürünün gelmesini bekliyorum. Kullanım konusunda tavsiyesi olan var mı? Ne sıklıkla uygularsam daha çabuk sonuç alabilirim?

  • Ben maskeyi dört haftadır kullanıyorum ve dört beş günde bir kullanarak oldukça belirgin sonuç aldım. Maskeyi cilde uyguladıktan sonra 30 dakika beklemenizi öneririm. Böylece maske cilde derinlemesine nüfuz etmiş olacaktır. Sonra yavaş el hareketleriyle maskeyi sıyırmaya özen gösterin. Umarım siz de benim gibi olumlu sonuçlar alırsınız.

 3. Ben maskeyi düzenli olarak kullanıyorum. Bu soyulabilir siyah maskeyi internet üzerinden satın aldım ve bugüne kadar birçok markanın tonik ve kremlerini denediğim halde bir etkisini görememiştim. Cildim çok yağlı ve hassas bir yapıya sahip ve maskeyi birkaç kez kullandıktan sonra gözeneklerim gözle görülür şekilde temizledi. Artık fondöten kullanma ihtiyacı bile duymuyorum. Cildim ipeksi ve tertemiz. Herkese tavsiye ederim.

 4. Ben kırk beş yaşındayım ve yüzümdeki kurdeşen ve kızarıklıklardan mustariptim. Benzer sorunları yaşayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine maskeyi kullandım. 3 haftalık kullanımdan sonra hem kızarıklıklarımda hafifleme oldu hem de yüzümdeki kırışıklıklarda azalma olduğunu fark ettim

 5. Bu mucizevi ürünü geliştirenlere bir teşekkür borçluyum. 28 yaşındayım ve spikerlik yapıyorum. İşim gereği cildime özen göstermek zorundayım. Çok büyük cilt problemlerim olmasa da iki haftalık kullanım sonrasında cildimde neredeyse hiçbir pürüz kalmadı. Kullananlara iki tavsiye verebilirim: Mağazalarda satılan ucuz siyah maskelere itibar etmeyin ve ürünü sabırla, düzenli şekilde kullanın.

 6. Önceden mucizevi ürünlere inanmazdım. Ayrıca kimyasal ve ilaç kullanımına da mesafeli bir yaklaşımı olan biri olarak sivilce izlerimi doğal sabunlarla tedavi etmeye çalıştım. Fakat iki hafta önce bu siyah maskeyi keşfettim. Yüzde yüz doğal olması ve dermatologlar tarafından onaylı olması nedeniyle denemekten çekinmedim. Maskeyi bu süreçte beş veya altı kez cildime uyguladım. Sonuç muhteşem.

  • 21 yaşındayım ve lisenin ilk yıllarından beri sivilce ve siyah nokta problemi yaşıyorum. pembe maske kullanmayı denedim fakat uygulaması çok zordu. Ayrıca tek yaptığı yüzümdeki tüyleri kopartarak çoğaltmak oldu. Arkadaşımın ısrarına dayanamadım ve sonunda siyah maskeyi internetten sipariş vererek satın aldım. Henüz bir hafta oldu. Bir yan etkisini görmedim. Zaten ürün tamamen doğal. Fakat tabi ki birkaç hafta kullanmadan kesin bir şey söylemek olanaksız.

 7. Ben de kullandım ve hala kullanıyorum. Siyah noktaları ve sivilce oluşumunu kesin olarak azalttığını söyleyebilirim.

 8. Merhaba. Ben yirmi üç yaşındayım ve dış görünüşüme çok önem verdiğim için yeni ürünler denemeyi de çok seviyorum. Siyah maske de doğal bir ürün olduğu için internetten sipariş verdim ve iki haftada beş kez kullandım. Maskeyi soyarken yanak ve burun bölgemden çıkan sarı gözeneklerin çokluğuna inanamadım. Resmen şok oldum. Artık fondöten uygulamak da çok daha kolay. Pütür pütür görünümden de kurtuldum.

 9. Ben kremi iki hafta önce aldım ve annemle birlikte düzenli olarak kullanıyoruz. Benim sivilce izlerim kayboluyor annemin kırışıklıkları. Herkese tavsiye ediyoruz.

 10. Bu ürünü kendim de kullandım ve çok memnun kaldım. Yurtdışında ürün temini yapıyor musunuz? Ürünün distribütörü olmayı çok isterim.

 11. Eskiden cilt bakımına yüklü paralar harcardım. Şimdi yalnızca Siyah maske, gül suyu ve nemlendirmek için zeytinyağı kullanıyorum ve cildim siyah noktalardan arınıyor. Doğal ürünleri kullanmanızı ve kimyasallardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

 12. Ben sipariş verdim ve heyecanla bekliyorum. Ürün gelince yorumlarımı paylaşırım yine buradan. Umarım düzenli kullanımla alın bölgemdeki kızarıklıkları azaltabilirim. Ayrıca kırışıklık tedavisi için çok erken olsa da şimdiden önüne geçebilmek muhteşem olur. Yine de yorumlar çok umut verici.

 13. Ben ürünü beş haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve arkadaşlara birkaç tavsiyem olacak. Birincisi yüzünüzü yıkadıktan sonra mutlaka kurulamayı ihmal etmeyin. İkincisi de maskeyi cildinize çok kalın bir tabaka halinde uygulamayın ve en önemlisi de yüzdeki tüylü bölgelere, açık yaralara ve bıyık bölgesine uygulamayın

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here